Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że jednym z najważniejszych elementów uwodzenia kobiet jest umiejętność swobodnej komunikacji. W związku z tym mężczyźni, którzy chcą poznać nowe panie bez wątpienia muszą pracować nad swoją samoocenę, aby być pewnymi siebie i przebojowymi w trakcie konwersacji.

Czasami jednak powstaje kłopot, ponieważ mężczyźni kompletnie nie wiedzą o czym dalej rozmawiać z kobietami. Dzieje się tak wtedy, kiedy wykorzystali już pulę standardowych tematów. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że niezręczna cisza na pewno nie powinna mieć miejsca na premierowej randce. Często z braku pomysłu na dalszą część rozmowy faceci zaczynają poruszać kwestie, które nie powinny być w ogóle brane pod uwagę. To niestety powoduje, że kobiety nie są już dalej zainteresowane konkretnymi mężczyznami. O czym zatem dyskutować, a jakich tematów unikać w trakcie pierwszego spotkania?

Trzeba zaznaczyć, że lista tematów, które mogą być poruszane jest naprawdę bardzo długa. Wielu mężczyznom kłopot sprawia na początek samo podejście do kobiety. Warto zatem mieć przygotowanych kilka tekstów, które będą oryginalne i jednocześnie błyskotliwe. Jeśli bowiem powiecie, że „Twój tata był złodziejem, ponieważ ukradł wszystkie gwiazdy z nieba i umieścił je w Twoich oczach” itp. to w zdecydowanej większości przypadków narazicie się po prostu na śmieszność. O czym rozmawiać już w trakcie właściwej konwersacji? Jeśli „pierwsze lody” macie już za sobą, to warto poruszać przede wszystkim kwestie neutralne.

Więcej o skutecznym podrywie dowiesz się na stronie uwodzenie.org – zobacz skuteczne metody!

Możecie na przykład skomentować i pochwalić strój partnerki, ale oczywiście bez przesady, ponieważ to także jest sztuczne i nie odniesie zamierzonego efektu. Trzeba zaznaczyć, że warto pochwalić się znajomością tematów typowo damskich, jakimi są na przykład seriale, kulinaria, aktualne trendy modowe itp. Dlaczego? Wtedy łatwiej będzie Wam dogadać się z nowo poznaną kobietą. Mężczyźni zazwyczaj interesują się sportem czy motoryzacją. Pamiętajcie jednak, że większość kobiet tych dziedzin po prostu nie lubi. Warto zatem mieć przygotowane takie tematy, które przynajmniej teoretycznie powinny być w kręgu zainteresowań kobiet.

Jakich tematów zaś unikać? Trzeba podkreślić, że na pewno są to dyskusje na temat pogody itp. Takie tematy tak naprawdę nic nie wnoszą do rozmowy. Jeśli chcecie skutecznie uwodzić kobiety, to musicie zręcznie komplementować wygląd, ubiór, znajomości konkretnej dziedziny itp. Poza tym na premierowym spotkaniu nie można zbyt dużo narzekać, ani mówić o swoich kłopotach finansowych itp. To samo tyczy się kwestii związanych z chorobami. Takie dyskusje powinny być odłożone na zdecydowanie później. Jeśli wytworzy się między Wami tak zwana „chemia”, to wtedy możecie się bardziej otworzyć. Jeśli zaś zrobicie to od razu, to czar pryśnie już na samym początku i tak naprawdę nigdy nie dowiecie się czy byliście sobie pisani. W związku z tym tego typu tematy powinny być przynajmniej przez kilka pierwszych randek unikane.

Written by Redaktor

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *